Menü
Bağlantılar
Aydın Valiliği
Güncel Haberler
Sorry, newsfeed is unavailable.
Ziyaretçi Defteri
Toplam mesaj: 29 
=Kooperatifimiz ve websitemizle ilgili düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz=

SAYIN DERNEK YÖNETİMİ KEMER SİTESİ İLE İLGİLİ 2012 YILI GENEL KURULUNDA KURA ÇEKİMİ YAPILACAKMI BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.
TARKAN DEBRE
24 Ekim 2011 Pazartesi  10:46

öncelikle iyi akşamlar başkanım ben B grubu mutlukent sitesinin üyesiyim 38 kişi kaldı deniyor ama halen bu sayı bir türlü inmedi ve ben bu her ay 450 tl yi vermekte sıkıntı çekiyorum ve iki ev kirası ödemekteyim artık lütfen şu evler bitsin... iyicene zorlanıyorum herkes ev sahibi oldu ama biz hala ödememize rahmen bir ev sahibi olmadık şu 14 senedir.. ben bu evler yapılmaya başladığında 4 ay sonra girdim aaydanları hiç aksatmadım ama siz bize ilk girdiğimizde 5 senede bitecekdye söz verilmişti...ama 14 sene oldu toplantınızda 1.5 bitecek die söz verdiniz sözünüzde durursanız memnun olurum.. artık bu evler 1.5 sende bitsin saygılarımla..... sizden bir cevap bekliyorum..
nahide balcı
20 Ekim 2011 Perşembe  23:27

başkanlık nasıl gıdıyor
ağrılı bilal
18 Ekim 2011 Salı  01:05

sayın başkanım 1999 yılından itibaren koperatif üyesi bulunmaktayım.ancak çogu grubun tamammıyla bitmesine ragmen 12 seneden bu yana haladaha A grubu üyelerinin aldıgı ev sayısı bir elin parmak sayısı kadardır.12 seneden bu yana düzenli olarak aitdatımızı ödemekteyiz ama koperatif kuruldugu ilk yılarda kuraları çıkan üyeler evleri girip geri ödemelerini bitirirken biz senelerden beri ödeyen üyeler artatmaya devam eden (şuan aydındaki bir ev kirası kadar olan)aidatlar ödemekteyiz.bu ödemeler evin toplam maliyetinden mi düşülecek?yoksa nasıl bir yol izlenicek çekilişte çıkamyanlara üyelerin durumu ne olucak? saygılarımla.... en kısa zamanda evimize kavuşmak ümidiyle,HAYALDİ GERÇEK OLMASI DİLEGİYLE....
birsen çatalkaya
18 Haziran 2011 Cumartesi  19:17

öncelikle çalışmalarınızdan memnun olduğumu belirtmek ve başarılarınızın devamını dilerim.Sizden ricam; üyelerin bu siteden sizinle birebir irtibata geçmesini sağlamanızdır. Yani bilgi güncellemesi istiyorsunuz, ancak benim kooperatif binasına gelip işlem yapmam her zaman mümkün olmuyor.internet üzerinden üyelerin bilgilerine erişmeniz ve üyelerin de buradan bilgilerine erişme şansı olursa çok sevinirim. teşekkürler.
NURTEN KARAKOYUN
22 Mayıs 2011 Pazar  17:06

sonraki sayfa son sayfa

Duyurular
GENEL KURUL İPTALİ.
GENEL KURUL
BAYRAM KUTLAMASI
YENİ YIL
BAYRAM KUTLAMASI
GENEL KURUL SONUÇLARI
GENEL KURUL SONUÇLARI
BAYRAM KUTLAMASI
GENEL KURUL HAKKINDA
DUYURU
3 Aralık 2020 Perşembe
AYDIN'da Hava
Dolar:  7,8753
Euro :  9,5480
İMKB :  1325
Üye Paneli

 Şifremi Unuttum    Üye Ol 

Toplam Ziyaretçi : 436919
Toplam Üye :214
Webtasarım: cagrikesen - TEKBİM - 2009  
 Anasayfa  |   Hakkımızda   |  Yönetim Kurulu  |  Duyurular  |  Ziyaretçi Defteri  |  Fotoğraflar  |  İletişim